середа, 2 листопада 2011 р.

НОВИЙ ПРОЕКТ ВІД ТВОРЦІВ "ЩОДЕННИКА"

(фото взято з natprod.blogspot.com)
 Колективне творення в новому форматі на екологічну тему
Що? Оголошено конкурс на участь в літературно-екологічному проекті «ПРОдайте їсти».
Де? В Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова у рамках «VІ Тижня мистецтв», організованого Інститутом філософської освіти та науки протягом 5 днів, з 14 по 18 листопада 2011 року буде відбуватися реалізація проекту.
Коли?: відбірковий тур 1 по 8 листопада 2011. Оголошення результатів 10 листопада.
Хто організовує? Організатори проекту – Сергій Русаков та Олександр Козинець, автори проектів «Щоденник» та «Re: make щоденник» 
Як взяти участь? Треба надіслати заявку організаторам. Заявкою є текст учасника (документ Word, Times New Roman, 14 кеглів, до 4 тис символів з пробілами), де від імені продукта (претенденти на власний вибір обирають один продукт) показують свій політ фантазії про те, що б хотіли нам сказати про себе продукти харчування, якби вміли говорити. Окрім текста, окремим файлом, кожний претендент надсилає свої контакти, де вказує прізвище ім’я, мейл та телефон.
Хто може надсилати заявки? Заявки приймаються від студентів м. Києва різних курсів та різних спеціальностей. Вік не має значення.
Яка мова проекту? Проект україномовний, вимоги до текстів – проза. 
Куди надсилати? Заявки надсилайте на поштову скриньку proisty@i.ua
Де можна дізнатися більше? Деталі проекту можна дізнатися за телефоном 0976719609 (Женя Нікітчук).

По закінченні проекту буде створена електронна книга, доступна для скачування та перегляду всім бажаючим.(Фото взято з vkurse.ua)
Такого ми ще не писали!

Немає коментарів:

Дописати коментар